Természetes tusfürdők és fürdőadalékok

Vásárlás kategóriák szerint

Szűrés és rendezés

Ár Highlights Márka Adagolási forma Terméktulajdonságok Ayurveda terméktípusok
Szűrés

Zuhany és Fürdő: 1 - 30 a/az 255 termékből

Sebamed Friss tusfürdő

Sebamed Friss tusfürdő, 400 ml

  • Érzékeny bőrre
  • Enyhe és frissítő
  • Allantoinnal és tejsavval
1.990 Ft (4.975 Ft / l)

Szállítás eddig: október 13.

Folyékony emulzió olívaolajjal - Utántöltő

Sebamed Folyékony emulzió olívaolajjal -​ Utántöltő, 400 ml

  • Érzékeny és igényes bőrre
  • Különösen enyhe és gyengéd
  • pH-érték 5,5
2.590 Ft (6.475 Ft / l)

Szállítás eddig: október 06.

Zechsal Magnéziumpehely Utántöltő csomag

Zechsal Magnéziumpehely Utántöltő csomag, 4 kg

  • Természetes fürdőadalék
  • Kényelmesen dobozba tölthető
  • Ideális lefekvés előtt
12.090 Ft (3.023 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Sebamed Tengeri só tusfürdő

Sebamed Tengeri só tusfürdő, 400 ml

  • Száraz és érzékeny bőrre
  • Enyhe ápoló formula 3% tengeri sóval
  • Stabilizálja a nedvesség egyensúlyát
1.990 Ft (4.975 Ft / l)

Szállítás eddig: október 06.

Sebamed Vital tus- és habfürdő

Sebamed Vital tus-​ és habfürdő, 400 ml

  • Érzékeny bőrre
  • Allantoinnal
  • Gyengéden tisztít
1.990 Ft (4.975 Ft / l)

Szállítás eddig: október 06.

Sebamed Sport tusfürdő 3in1

Sebamed Sport tusfürdő 3in1, 400 ml

  • Érzékeny és igénybevett bőrre
  • Bőrre, hajra és arcra
  • Frissítő és vitalizáló
2.410 Ft (6.025 Ft / l)

Szállítás eddig: október 13.

Zechsal Jó közérzet fürdő

Zechsal Jó közérzet fürdő, 2 kg

  • Minden bőrtípusra
  • Tiszta magnézium pehely
  • Bőrgomba esetén is
9.210 Ft (4.605 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Pentavitin® szappanmentes tisztító emulzió, utántöltő tasak

Sebamed Pentavitin® szappanmentes tisztító emulzió, utántöltő tasak, 400 ml

  • Érzékeny bőrre
  • Panthenollal és glicerinnel
  • Gyengéd tisztító formula
2.590 Ft (6.475 Ft / l)

Szállítás eddig: október 06.

Kneipp "Viszlát stressz" aroma-habfürdő

Kneipp "Viszlát stressz" aroma-​habfürdő, 400 ml

  • Vízimenta és rozmaring
  • Tartós hab
  • Vegán formula
1.770 Ft (4.425 Ft / l)

Szállítás eddig: október 06.

Kneipp "Izomlazítás" fürdőadalék

Kneipp "Izomlazítás" fürdőadalék, 100 ml

  • Minden bőrtípusra alkalmas
  • Melegítő árnika kivonat
  • Válogatott illóolajok
1.800 Ft (18.000 Ft / l)

Szállítás eddig: október 06.

tetesept "Izomlazító" tengeri fürdősó

tetesept "Izomlazító" tengeri fürdősó, 750 g

  • 100% tiszta tengeri só
  • Táplálja a bőrt
  • Természetes illóolajokkal
3.910 Ft (5.213 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Sebamed Wellness tusfürdő

Sebamed Wellness tusfürdő, 200 ml

  • Érzékeny bőrre
  • Tavirózsa kivonattal
  • Mindenapos használatra
1.200 Ft (6.000 Ft / l)

Szállítás eddig: október 06.

Kneipp "Hát - jóllét" fürdőadalék

Kneipp "Hát -​ jóllét" fürdőadalék, 100 ml

  • Minden bőrtípust ápol
  • Kellemes melegség
  • Hátra, nyakra és vállra
1.800 Ft (18.000 Ft / l)

Szállítás eddig: október 06.

DIANA mit Menthol Tusolóhab

DIANA mit Menthol Tusolóhab, 125 ml

  • Frissítő zuhany
  • Ideális sportolás után
  • Ápoló formula
2.110 Ft (16.880 Ft / l)

Szállítás eddig: október 06.

Sebamed Tusoló olaj

Sebamed Tusoló olaj, 200 ml

  • Érzékeny és száraz bőrre
  • Enyhén habzó emulzió
  • Természetes lecitin és avokádóolaj
1.770 Ft (8.850 Ft / l)

Szállítás eddig: október 06.

Sebamed Krémtusfürdő

Sebamed Krémtusfürdő, 200 ml

  • Érzékeny és száraz bőrre
  • Micellás komplexszel
  • Természetes pH-érték
1.580 Ft (7.900 Ft / l)

Szállítás eddig: október 06.

Kneipp "Izomlazító" fürdőkristály

Kneipp "Izomlazító" fürdőkristály, 600 g

  • Árnika kivonattal
  • Szilikon- és ásványolaj nélkül
  • Magas mélysótartalommal
2.970 Ft (4.950 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Ice Fit Sports tusfürdő

Sport LAVIT Ice Fit Sports tusfürdő, 250 ml

  • Mentol-koffein komplex
  • Ápoló és hűsítő
  • pH-semleges
3.570 Ft (14.280 Ft / l)

Szállítás eddig: október 06.

Sebamed Szappanmentes tisztító olívaolajjal

Sebamed Szappanmentes tisztító olívaolajjal, 150 g

  • Érzékeny és problémás bőrre
  • Hidratál
  • Mikroműanyagtól mentes
1.200 Ft (8.000 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Kneipp Mandulavirág fürdőolaj

Kneipp Mandulavirág fürdőolaj, 100 ml

  • Száraz, érzékeny bőrre
  • 94%-os tisztaságú mandulaolajjal
  • Vegán és ásványolaj mentes
1.800 Ft (18.000 Ft / l)

Szállítás eddig: október 06.

Zechsal Sampon és Tusfürdő

Zechsal Sampon és Tusfürdő, 500 ml

  • Minden bőr- és hajtípusra
  • Kifinomult illat
  • Magnéziummal és ír mohával
11.290 Ft (22.580 Ft / l)

Szállítás eddig: október 06.

Kneipp naturkind Tatütata habfürdő

Kneipp naturkind Tatütata habfürdő, 40 ml

  • Érzékeny gyermekbőrre
  • Bőséges hab
  • Természetes áfonyaillat
340 Ft (8.500 Ft / l)

Szállítás eddig: október 06.

Kneipp "Kikapcsolódás" habzó fürdőkristály

Kneipp "Kikapcsolódás" habzó fürdőkristály, 80 g

  • Minden bőrtípust kényeztet
  • Frangipanival és moringával
  • Egzotikus illat
530 Ft (6.625 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Sebamed Pentavitin® szappanmentes lemosó emulzió

Sebamed Pentavitin® szappanmentes lemosó emulzió, 200 ml

  • Érzékeny bőrre
  • Szappanmentes formula
  • Panthenollal
1.430 Ft (7.150 Ft / l)

Szállítás eddig: október 06.

JV Cosmetics BromEx Foamer®

JV Cosmetics BromEx Foamer®, 150 ml

  • Csökkenti az izzadtságszagot
  • Korlátozza a baktériumok megtelepedését
  • A teljes testre alkalmas
5.297 Ft 8.830 Ft (35.313 Ft / l)

Szállítás eddig: október 06.

ZECHSallSPORT Magnéziumpehely

Zechsal ZECHSallSPORT Magnéziumpehely, 1,10 kg

  • Elég körülbelül 8 láb- vagy 2 teljes fürdőre
  • Tiszta magnéziumpelyhek OptiMSM-mel
  • Ez ellazítja az izmokat
7.710 Ft (7.009 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Kneipp "Viszlát stressz" fürdőkristály

Kneipp "Viszlát stressz" fürdőkristály, 60 g

  • Vízi mentával és rozmaringgal
  • Magas mélysótartalom
  • Vegán formula
380 Ft (6.333 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Kneipp "Mély ellazulás" fürdőkristály

Kneipp "Mély ellazulás" fürdőkristály, 60 g

  • Vegán
  • Szilikonolaj nélkül
  • Magas mélysótartalom
380 Ft (6.333 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Sebamed Wellness tusfürdő

Sebamed Wellness tusfürdő, 400 ml

  • Érzékeny bőrre
  • Tavirózsa kivonattal
  • Mindenapos használatra
1.990 Ft (4.975 Ft / l)

Szállítás eddig: október 06.

Dr. Töth Bázis sampon és tusfürdő

Dr. Töth Bázis sampon és tusfürdő, 200 ml

  • Gyengéden ápol, irritáció nélkül
  • A nap erejével feltöltve
  • Erősíti a hajat
8.460 Ft (42.300 Ft / l)

Szállítás eddig: október 06.