Vilgain Bio ropogós mogyoróvaj, 1.000 g
100% tiszta bio mogyoróvaj Virginia földimogyoróból, adalékanyagok nélkül
4.680 Ft
(4.680 Ft / kg, 27% áfával
Változat:
Tulajdonságok és előnyök
- 100% Virginia fajtájú bio földimogyoró
- 100 grammonként 25 gramm fehérjével
- Pálmaolaj- és hozzáadott cukormentes
-
Vegán -
Vegetáriánus -
Laktózmentes
Leírás
A Vilgain bio mogyoróvaj 100%-ban válogatott, gourmet Virginia földimogyoróból készül. Ezt a fajtát intenzív íz jellemzi. A földimogyoró ellenőrzött ökológiai gazdálkodásból származik. A krém 100 grammonként 25 gramm növényi fehérjét biztosít. A gyártás során nem használnak hozzáadott cukrot, pálmaolajat és sót. Mesterséges adalékanyagokat sem tartalmaz. A vegán és laktózmentes krém sokoldalúan beilleszthető a napi étkezésekbe.
| Cikkszám: | VIL-35964 |
|---|---|
| Tartalom: | 1.000 g |
| EAN: | 8594199376432 |
| Gyártói szám: | 35964 |
| Márka: | Vilgain |
| Táplálkozási típusok: | Vegán, Vegetáriánus, Laktózmentes, Rostban gazdag |
| Allergén - Mentes: | Laktózmentes |
| Terméktípus: | Élelmiszer |
| Terméktulajdonságok: | Vegán, Vegetáriánus, Hozzáadott cukor nélkül |
| Tárolási útmutató: | száraz, hűvös és fénytől védett helyen tárolandó |
| Nyomokban tartalmazhat: | H - Diófélék, N - Szezámmag |
Tápérték
| Tápérték | / 100 g |
|---|---|
| energia tartalom / energia | 2625 / 627 kj / kcal |
| zsír | 52 g |
| ebből telített zsírsavak | 7,5 g |
| szénhidrát | 11,8 g |
| ebből cukor | 4,8 g |
| ballasztanyag | 6,8 g |
| | 25 g |
| só | 0 g |
Összetevők
100 % földimogyoró[1]
- ellenőrzött biológiai gazdálkodásból