Vilgain Cikóriaszirup, 700 g
Cikóriaszirup ételek és italok édesítéséhez
4.270 Ft
(6.100 Ft / kg, 27% áfával
Tulajdonságok és előnyök
- 69% cikóriagyökérből származó inulinnal
- 100 grammonként csak 162 kcal
- Alacsony glikémiás index (< 5)
Leírás
A Vilgain cikóriaszirup növényi alternatívát kínál a hagyományos cukorral szemben. A vegán édesítőszert kíméletes eljárással nyerik a cikóriagyökérből, állaga sűrű. A szirup kellemesen édes ízű, miközben cukortartalma mindössze 6 %. A termék egyúttal 69% inulint is tartalmaz. 100 grammonkénti 162 kilokalóriás energiatartalmával és alacsony glikémiás indexével optimálisan beilleszthető a tudatos étrendbe. Mesterséges színezékektől és tartósítószerektől mentes. Használja a laktózmentes szirupot egyszerűen és sokoldalúan a mindennapi ételekhez vagy italokhoz.
| Cikkszám: | VIL-44543 |
|---|---|
| Tartalom: | 700 g |
| EAN: | 8595717713364 |
| Gyártói szám: | 44543 |
| Márka: | Vilgain |
| Terméktípus: | Édesítőszer |
| Terméktulajdonságok: | Színezék nélkül, Tartósítószer nélkül |
| Tárolási útmutató: | száraz, hűvös és fénytől védett helyen tárolandó |
Tápérték
| Tápérték | / 100 g |
|---|---|
| energia tartalom / energia | 678 / 162 kj / kcal |
| zsír | 0 g |
| ebből telített zsírsavak | 0 g |
| szénhidrát | 6 g |
| ebből cukor | 6 g |
| ballasztanyag | 69 g |
| | 0 g |
| só | 0 g |
Összetevők
100 % cikória gyökér kivonat