Vilgain Grass-Fed tejsavófehérje – Epres tejturmix, 2.000 g
Gyümölcsös fehérjepor az Ön edzéséhez
25.590 Ft
(12.795 Ft / kg, 27% áfával
Íz:
-
Vilgain
Grass-Fed Whey Protein – csokoládé
Csokoládés fehérjepor edzésekhez
15.490 Ft(15.490 Ft / kg) -
Vilgain
Grass-Fed tejsavófehérje – Epres tejturmix
Gyümölcsös fehérjepor az Ön edzéséhez
25.590 Ft(12.795 Ft / kg) -
Vilgain
Grass-Fed Whey Protein – vanília
Klasszikus vaníliás fehérjepor
25.590 Ft(12.795 Ft / kg)
Tulajdonságok és előnyök
- Legeltetett tartásból származó tehenek teje
- Természetes eperíz és stevia
- CFM-módszer és magas fehérjetartalom
Kapcsolódó termékek
Leírás
Ez a fehérjepor krémes epres tejturmixra emlékeztető, autentikus ízt kínál. A kiváló minőségű fehérje legeltetett tartásból származó tehenektől származik. Az alacsony hőmérsékleten végzett kíméletes ultraszűrés tiszta terméket garantál. A por kizárólag természetes szteviol-glikozidokkal édesített. Mesterséges adalékanyagoktól és szukralóztól mentes. Az izomtömeg fenntartásának optimális támogatása sportolás után.
Elkészítés: 1 mérőkanál (30 g) por 200–250 ml vízben vagy tejben való feloldása és alapos összekeverése.
A termék használata edzés után vagy a nap folyamán bármikor javasolt. Erőnléti és fitneszsportolók, szabadidősportolók, valamint megnövekedett fehérjeigényű személyek számára kifejlesztve.
Elkészítés: 1 mérőkanál (30 g) por 200–250 ml vízben vagy tejben való feloldása és alapos összekeverése.
A termék használata edzés után vagy a nap folyamán bármikor javasolt. Erőnléti és fitneszsportolók, szabadidősportolók, valamint megnövekedett fehérjeigényű személyek számára kifejlesztve.
| Cikkszám: | VIL-34917 |
|---|---|
| Tartalom: | 2.000 g |
| EAN: | 8595717717058 |
| Gyártói szám: | 34917 |
| Márka: | Vilgain |
| Terméktípus: | Shake, Spiru-Tein és fehérje |
| Tárolási útmutató: | száraz, hűvös és fénytől védett helyen tárolandó |
| Nyomokban tartalmazhat: | E - Földimogyoró, H - Diófélék |
| Megfelelő: | Izom |
| Fehérje típus: | Tejsavófehérje |
Az étrend-kiegészítők alkalmazása nem helyettesíti a változatos és kiegyensúlyozott táplálkozást. Gyermekek elől gondosan zárja el.
Az ajánlott napi mennyiséget ne lépje túl!
Az ajánlott napi mennyiséget ne lépje túl!
Tápérték
| Tápérték | / 100 g | /adag (30 g) |
|---|---|---|
| energia tartalom / energia | 1633 / 390 kj / kcal | 490 / 117 kj / kcal |
| zsír | 5,9 g | 1,8 g |
| ebből telített zsírsavak | 3,7 g | 1,1 g |
| szénhidrát | 12,1 g | 3,6 g |
| ebből cukor | 10,3 g | 3,1 g |
| | 72 g | 22 g |
| só | 0,4 g | 0,1 g |
Összetevők
Aminosav profil
| Összetevők | / 100 g |
|---|---|
| izoleucin | 6,3 g |
| leucin | 10,5 g |
| lizin | 8,8 g |
| metionin | 2,1 g |
| fenilalanin | 3,2 g |
| treonin | 7 g |
| triptofán | 1,7 g |
| valin | 6 g |
| hisztidin | 1,7 g |
| arginin | 2,6 g |
| aszparaginsav | 11 g |
| glutamin | 17,7 g |
| glicin | 1,9 g |
| alanin | 5 g |
| prolin | 6,5 g |
| szerin | 4,7 g |
| tirozin | 2,9 g |
| cisztein | 2,1 g |
Összetevők
91 % tejsavófehérje koncentrátum (tej, emulgeálószer (napraforgó lecitin)), 6 % eperpor[1], természetes aroma, édesítőszer (steviol-glikozid)
- fagyasztva szárított