Allos Bio gyümölcskrém 75% - Áfonya, 250 g
Finom szendvicskrém teljes ízzel
1.620 Ft 1.800 Ft -10%
(6.480 Ft / kg, 27% áfával
-
Allos
Bio gyümölcskrém 75% - Sárgabarack
Gyümölcsös szendvicskrém
1.486 Ft 1.660 Ft(5.944 Ft / kg) -
Allos
Bio gyümölcskrém 75% - Eper
Kézzel szedett gyümölcsökből készült szendvicskrém
1.486 Ft 1.660 Ft(5.944 Ft / kg) -
Allos
Bio gyümölcskrém 75% - Áfonya
Finom szendvicskrém teljes ízzel
1.620 Ft 1.800 Ft(6.480 Ft / kg) -
Allos
Bio gyümölcskrém 75% - Málna
Vegán szendvicskrém több ízzel
1.785 Ft 1.990 Ft(7.140 Ft / kg) -
Allos
Bio gyümölcskrém 75% - Meggy
Finoman savanykás szendvicskrém
1.486 Ft 1.660 Ft(7.430 Ft / kg) -
Allos
Bio gyümölcskrém 75% - Fekete ribizli
Savanykás-édes szendvicskrém
1.486 Ft 1.660 Ft(5.944 Ft / kg) -
Allos
Bio gyümölcskrém 75% - Mangó
Egzotikus szendvicskrém tiszta ízzel
1.553 Ft 1.730 Ft(7.765 Ft / kg) -
Allos
Bio gyümölcskrém 75% - Szilva
Finom szendvicskrém több gyümölccsel és ízzel
1.486 Ft 1.660 Ft(5.944 Ft / kg) -
Allos
Bio gyümölcskrém 75% - Narancs
Napérlelte gyümölcsökből készült, finom szendvicskrém
1.553 Ft 1.730 Ft(7.765 Ft / kg) -
Allos
Bio gyümölcskrém 75% - Erdei gyümölcs
Szendvicskrém mély, testes jeggyel
1.620 Ft 1.800 Ft(6.480 Ft / kg) -
Allos
Bio gyümölcskrém 75% - Szeder
Csak természetes módon édesített, intenzív ízű szendvicskrém
1.620 Ft 1.800 Ft(6.480 Ft / kg)
Tulajdonságok és előnyök
- Agavésziruppal édesítve
- 58%-kal kevesebb cukor
- Vegán
-
Vegán -
Vegetáriánus -
Gluténmentes
Leírás
Tiszta gyümölcsíz a reggeli kenyérre: az ALLOS ezt most lehetővé teszi 75%-os bio gyümölcskrémével. Ehhez a változathoz a napérlelte áfonyát kíméletesen dolgozzák fel, és az agavészirup édességével egészítik ki. Vegán és 58%-kal kevesebb cukrot tartalmaz.
| Cikkszám: | XPI-BIOG-153964 |
|---|---|
| Tartalom: | 250 g |
| EAN: | 4016249282806 |
| Gyártói szám: | 153964 |
| Márka: | Allos |
| Táplálkozási típusok: | Vegán, Vegetáriánus, Gluténmentes |
| Allergén - Mentes: | Gluténmentes |
| Terméktípus: | Lekvár |
| Terméktulajdonságok: | Vegán, Vegetáriánus |
| Tárolási útmutató: | száraz, hűvös és fénytől védett helyen tárolandó |
Összetevők
Tápérték
| Tápérték | / 100 g |
|---|---|
| energia tartalom / energia | 385 / 92 kj / kcal |
| zsír | <0,5 g |
| ebből telített zsírsavak | <0,1 g |
| szénhidrát | 20 g |
| ebből cukor | 20 g |
| ballasztanyag | 2,7 g |
| | <0,5 g |
| só | 0,06 g |
Jogi információk
| Felelős élelmiszeripari vállalat: | Allos Hof-Manufaktur GmbH, Hoerneckestraße 39, 28217, Bremen, Németország, www.allos-hofmanufaktur.de/ueber-uns |
|---|