Alnatura Bio tönköly dupla keksz, 90 g
Ropogós keksz kakaós töltelékkel
590 Ft
(6.556 Ft / kg, 27% áfával
Fajta:
Tulajdonságok és előnyök
- A legfinomabb kakaós krém
- Mini-formában
- Finom-ropogós
Leírás
A legfinomabb kakaós krémes töltelék és a ropogós tönkölykeksz kombinációja. Tökéletes azokra a pillanatokra, amikor valami édesre vágyik. Praktikus mini-formájának köszönhetően ideális utazáshoz.
| Cikkszám: | XPI-MM-142486 |
|---|---|
| Tartalom: | 90 g |
| EAN: | 42247111 |
| Gyártói szám: | 142486 |
| Márka: | Alnatura |
| Terméktípus: | Élelmiszer |
| Tárolási útmutató: | hűvös és száraz helyen tárolandó |
| Nyomokban tartalmazhat: | C - Tojás, F - Szójabab, H - Diófélék |
Összetevők
44 % 1050-es típusú tönkölyliszt[1], répacukor[1], pálmaolaj[1], 3,8 % erősen zsírtalanított kakaópor[1], teljes tej por[1], kukoricakeményítő[1], méz[1], glükózszirup[1], nátrium-hidrogén-karbonát[2], tengeri só, őrölt Bourbon vanília hüvelyek[1]
- biológiai gazdálkodásból
- térfogatnövelő szer ellenőrzött biológiai gazdálkodásból
Nyomokban tojást, szóját, mandulát, mogyorót és paradiót tartalmazhat.
Tápérték
| Tápérték | / 100 g |
|---|---|
| energia tartalom / energia | 2060 / 492 kj / kcal |
| zsír | 23 g |
| ebből telített zsírsavak | 12 g |
| szénhidrát | 62 g |
| ebből cukor | 28 g |
| ballasztanyag | 3,5 g |
| | 7,5 g |
| só | 0,28 g |
Jogi információk
| Felelős élelmiszeripari vállalat: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Németország, www.alnatura.de |
|---|
Kapcsolódó termékek
Hasonló termékek
Vásárlói vélemények
Vásárlói vélemény magyar nyelven: Alnatura Bio tönköly dupla keksz
2,0 az 5 csillagból
| 5 csillag | | 0 | (0%) |
|---|---|---|---|
| 4 csillag | | 0 | (0%) |
| 3 csillag | | 0 | (0%) |
| 2 csillag | | 1 | (100%) |
| 1 csillag | | 0 | (0%) |
1 értékelés
- Még nincs vélemény.