Ízletes csokoládék és pralinék

Szűrés és rendezés

Ár Márka Allergén - Mentes Terméktulajdonságok Ayurveda terméktípusok
Szűrés

Csokoládék és pralinék: 26 termék

Vilgain Bio-Nussbutter-Cups

Vilgain Bio-​Nussbutter-​Cups, Kókusz (39 g)

  • Több mint 30 % krémes diótöltelék
  • Vegán csokoládé 52 % kakaótartalommal
  • Tiszta, bio minőségű összetevők
860 Ft (22.051 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Govinda Vegán bio praliné

Govinda Vegán bio praliné, Mokka-​nugát (70 g)

  • Étcsokoládé
  • Gyümölcsös töltelék
  • Gluténmentes
1.840 Ft (26.286 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Alnatura Bio étcsokoládé, minitábla

Alnatura Bio étcsokoládé, minitábla, 12,50 g

  • Bio minőség
  • Vegán
  • 70%-os kakaótartalom
300 Ft (24.000 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Alnatura Bio fehér csokoládé crisp

Alnatura Bio fehér csokoládé crisp, 100 g

  • Ropogós rizzsel
  • Bio minőség
  • Lecitinmentes
1.130 Ft (11.300 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Alnatura Bio étcsokoládé

Alnatura Bio étcsokoládé, 80 g

  • Étcsokoládé, 87% kakaótartalommal
  • Lágy olvadás és ropogós harapás
  • 100% vegán, hozzáadott lecitin nélkül
1.430 Ft (17.875 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Alnatura Bio diós étcsokoládé

Alnatura Bio diós étcsokoládé, 100 g

  • Bio minőség
  • Vegán
  • Lecitin nélkül készült
1.240 Ft (12.400 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Alnatura Bio tejcsokoládé, minitábla

Alnatura Bio tejcsokoládé, minitábla, 12,50 g

  • Finoman olvadó
  • Bio-minőség
  • Lecitinmentes
300 Ft (24.000 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Bio kókusz-csokoládé - Kókuszvirág cukorral

Alnatura Bio kókusz-​csokoládé -​ Kókuszvirág cukorral, 100 g

  • Vegán receptúra
  • Enyhe karamellás jegyek
  • Hozzáadott lecitin nélkül
1.430 Ft (14.300 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Alnatura Bio tönkölybúzás csokoládés perec

Alnatura Bio tönkölybúzás csokoládés perec, 100 g

  • Tejcsokoládé
  • Édes és sós
  • Bio minőség
1.320 Ft (13.200 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Alnatura Bio borsmenta csokoládé

Alnatura Bio borsmenta csokoládé, 100 g

  • Étcsokoládé mentakrémes töltelékkel
  • Aromás, finoman fanyar és frissítő
  • Lecitin nélkül
1.240 Ft (12.400 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Vilgain Bio rizsgolyó, csokoládés

Vilgain Bio rizsgolyó, csokoládés, Étcsokoládé (50 g)

  • Tiszta, bio minőségű összetevők
  • Több mint 83% kézműves csokoládé
  • Teljesen gluténmentes
1.020 Ft (20.400 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Alnatura Bio finom étcsokoládé

Alnatura Bio finom étcsokoládé, 100 g

  • Finoman fanyar aromák, finom olvadás
  • 70% kakaótartalom
  • Vegán és lecitin nélkül
1.280 Ft (12.800 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Alnatura Bio Sélection Espresszó csokoládé

Alnatura Bio Sélection Espresszó csokoládé, 100 g

  • Finoman fanyar táblacsokoládé, krémmel
  • Kávébab szemek és bourbon vanília
  • Lecitinmentes formula
1.620 Ft (16.200 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Alnatura Bio Projekt tejcsokoládé

Alnatura Bio Projekt tejcsokoládé, 100 g

  • Nádcukorral és bourbon vaníliával
  • Fair és szociális
  • A Plant for the Planet támogatója
1.350 Ft (13.500 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Alnatura Bio tejcsokoládé

Alnatura Bio tejcsokoládé, 100 g

  • Haraphatóság, lágy olvadással
  • Lecitinmentes formula
  • 100% bio-összetevők
1.240 Ft (12.400 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Bio Sélection étcsokoládés szarvasgomba-praliné

Alnatura Bio Sélection étcsokoládés szarvasgomba-​praliné, 100 g

  • Finoman kesernyés, csokoládés
  • Bio minőség
  • Élvezze és ossza meg másokkal
2.630 Ft (26.300 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Allos Bio amaránt-étcsokoládé szeletek

Allos Bio amaránt-​étcsokoládé szeletek, 140 g

  • 5 szelet csomagonként
  • Finom mézből származó édesség
  • Ropogós étcsokoládé
2.110 Ft (15.071 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Allos Bio amaránt-étcsokoládé szelet

Allos Bio amaránt-​étcsokoládé szelet, 25 g

  • Snack étkezések közöttre
  • Finom mézből származó édesség
  • Ropogós étcsokoládé
567 Ft 600 Ft (22.680 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Alnatura Bio Cappuccino csokoládé

Alnatura Bio Cappuccino csokoládé, 100 g

  • Tej- és fehér csokoládé
  • Lágy kávé aromák
  • Lecitin nélkül
1.430 Ft (14.300 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Alnatura Bio egész mogyorós csokoládé

Alnatura Bio egész mogyorós csokoládé, 100 g

  • Tejcsokoládé egész mogyoróval
  • Krémes, lágyan olvadó és ropogós
  • 100% bio-gazdálkodás, lecitin nélkül
1.320 Ft (13.200 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Alnatura Bio finom étcsokoládé - Narancs

Alnatura Bio finom étcsokoládé -​ Narancs, 100 g

  • Finoman fanyar és gyümölcsös
  • 70% kakaótartalom
  • Vegán és lecitin nélkül
1.430 Ft (14.300 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 13.

Alnatura Bio Sélection Trüffel praliné

Alnatura Bio Sélection Trüffel praliné, 100 g

  • Finom és krémes
  • Bio minőség
  • Kóstolásra és megosztásra
2.180 Ft (21.800 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 20.

Alnatura Bio nugátcsokoládé

Alnatura Bio nugátcsokoládé, 100 g

  • Aromás, krémes és csábító
  • Lecitin nélkül
  • 100% bio-cukrászda
1.390 Ft (13.900 Ft / kg)

Jelenleg nem elérhető

Alnatura Bio kókuszos étcsokoládé

Alnatura Bio kókuszos étcsokoládé, 100 g

  • Bio minőség
  • Lecitinek hozzáadása nélkül készült
  • Enyhe étcsokoládé
1.240 Ft (12.400 Ft / kg)

Jelenleg nem elérhető

Alnatura Bio csokoládé egész mandulával

Alnatura Bio csokoládé egész mandulával, 100 g

  • Finom, táblás tejcsokoládé
  • Tengeri sóval és bourbon vaníliával finomítva
  • Lecitin nélkül
1.320 Ft (13.200 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Bake Affair Dubai csokoládé

Bake Affair Dubai csokoládé, 100 g

  • Ropogós kadayif tésztával
  • Valódi arannyal díszített
  • Mesterséges színezékek nélkül
6.800 Ft (68.000 Ft / kg)

Jelenleg nem elérhető