Vilgain Sojaszósz spray, 200 ml
Gluténmentes sojaszósz spray formában a konyhai precíz adagoláshoz
3.200 Ft
(16.000 Ft / l, 27% áfával
Fajta:
-
Vilgain
Avokádóolaj spray
Praktikus Hass avokádóolaj spray főzéshez és sütéshez
3.790 Ft(18.950 Ft / l) -
Vilgain
Ghee avokádóolajjal – spray
Laktózmentes tisztított vaj avokádóolajjal, praktikus adagolóban
3.420 Ft(17.100 Ft / l) -
Vilgain
Sojaszósz spray
Gluténmentes sojaszósz spray formában a konyhai precíz adagoláshoz
3.200 Ft(16.000 Ft / l) -
Vilgain
Kókuszolaj spray
Fülöp-szigeteki kókuszsír praktikus spray formátumban az ételekhez
3.200 Ft(16.000 Ft / l)
Tulajdonságok és előnyök
- Praktikus spray formátum
- Gluténmentes és GMO-mentes
- Szintetikus adalékanyagok nélkül
-
Gluténmentes
Leírás
A Vilgain sojaszósz spray segítségével Ön mindig tökéletesen kontrollálhatja kedvenc szósza adagolását, így elkerülheti az ételek véletlen túlízesítését. A szósz kiváló minőségű, GMO-mentes, Hollandiából származó szójababból készül, és teljesen búzamentes, valamint nem tartalmaz mesterséges adalékanyagokat. Ezáltal természeténél fogva gluténmentes. Az ötletes permetezőrendszer megvédi a tartalmat a külső hatásoktól, és hosszú ideig frissen tartja azt. Legyen szó salátákról, pácokról, húsokról vagy levesekről – az autentikus, fűszeres íz mindenféle ételt külön zsiradék hozzáadása nélkül tesz különlegesebbé.
Használati utasítás:
Használat előtt jól rázza fel, majd 10-15 cm távolságból permetezze az ételre vagy a serpenyőbe. Hideg és meleg konyhához egyaránt alkalmas. 1 másodperces fújás körülbelül 1,8 ml szósznak felel meg. Az adagoló lehetővé teszi a normál adagolást (középen megnyomva) vagy a kisebb adagolást (a hegyét megnyomva).
Használati utasítás:
Használat előtt jól rázza fel, majd 10-15 cm távolságból permetezze az ételre vagy a serpenyőbe. Hideg és meleg konyhához egyaránt alkalmas. 1 másodperces fújás körülbelül 1,8 ml szósznak felel meg. Az adagoló lehetővé teszi a normál adagolást (középen megnyomva) vagy a kisebb adagolást (a hegyét megnyomva).
| Cikkszám: | VIL-43540 |
|---|---|
| Tartalom: | 200 ml |
| EAN: | 8595717719755 |
| Gyártói szám: | 43540 |
| Márka: | Vilgain |
| Adagolási forma: | Spray |
| Táplálkozási típusok: | Gluténmentes |
| Allergén - Mentes: | Gluténmentes |
| Terméktípus: | Élelmiszer |
| Tárolási útmutató: | száraz, hűvös és fénytől védett helyen tárolandó |
| Nyomokban tartalmazhat: | G - Tej, H - Diófélék |
Tápérték
| Tápérték | / 100 g |
|---|---|
| energia tartalom / energia | 0 / 0 kj / kcal |
| zsír | 0 g |
| ebből telített zsírsavak | 0 g |
| szénhidrát | 0 g |
| ebből cukor | 0 g |
| | 0 g |
| só | 0 g |
Összetevők
víz, szójabab, só, alkohol ecet